Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
Actieve onderwerpen Onbeantwoorde onderwerpen
Zoek opties
Willem,
denk dat je me niet helemaal begrijpt.
Ik kan geboorte of overlijdens jaar invullen als ik op http://www.graftombe.nl/names/search zit.
En zo dus zien wie er de laatste jaren zijn overleden.
Dat werkt goed en zou voldoende zijn als ALLE begraafplaatsen er volledig in zitten, maar was niet wat ik bedoelde.
Wat ik bedoel is dat er van een bep. begraafplaats een update komt omdat men die begraafplaats bijv. in verschillende stappen op de site zet.
Dan zou ik graag ook op update datum willen selecteren zodat ik voor een bep. familienaam kan zien welke foto's nieuw of ge-update sinds een bep. datum.
Dan hoeft men dus niet alle foto's weer bij langs, maar krijgt men een kleine selectie (wat weer minder verkeer op de server geeft).
Groeten, Henk
Allereerst complimenten voor deze site.
Mijn vraag is de volgende:
1. Is het ook mogelijk om de datum van plaatsing op de site bij de foto info erbij te zetten ??
En als dat kan heb ik nog een 2e vraag:
2. het zou dan nog mooier zijn als je dan ook in het zoekscherm zou kunnen zoeken op foto's geplaatst na een bep. datum.
Waarom ik dit vraag:
Ik ga ervan uit dat een begraafplaats niet in één keer in zijn geheel op de site wordt gezet.
Zie tenminste plaatsen voorbij komen die zijn ge-update.
Om het de gebruiker gemakkelijker te maken zou het dus handig zijn als hij/zij op het volgende kan selecteren:
laat me alle nieuwe zien voor een bep. familienaam die na bijv. 15-juli-2010 (was bijv. zijn/haar laatste bezoek aan site) zijn geplaatst.
ipv. dat hij/zij, zoals het nu is, alle foto's weer bij langs moet om te zien of het er één is die hij/zij nog niet heeft.
Groeten, Henk
Foto 163, begraafplaats Vledder
Jan Koeling is volgens jullie database geboren op 19-11-1846
Op de grafsteen staat 19-11-1845
en in werkelijkheid is hij geboren op 19-11-1844 (heb zijn geboorte akte gelezen in het archief).
Groeten,
Henk Vosmeijer
Berichten gevonden [ 3 ]